Leie av lokaler

_MG_9522_sRGB.JPG

Sesongleie skoleåret 2026 - 2027
Det er nå mulig å søke om treningstimer i Verdalshallen for skoleåret 2026-2027. Det søkes i linken under (Forms-skjema). Frist 1. juni.

Ordningen med gratis leie i fylkeskommunale haller går ut inneværende skoleår. Saken skal opp i fylkestinget 16.06.2026. Det betyr at det må søkes treningstid før vi har opplysninger om leiepris.
Info om betalingsordning sendes til alle søkere når vedtak er klart.

Søk her: Søknad om sesongleie i Verdalshallen skoleåret 2026-2027 – Fyll ut skjema

Søkeprosess for Kvislahallen (fotballhallen) skjer i august/september. Sesongåpning etter høstferien. Info legges ut på Verdal videregående skole sin hjemmeside + sendes pr mail til alle idrettslag i Verdal.

Ansvarlig for leie må være en person over 18 år.

Verdalshallen og Kvislahallen
Leie av Verdalshallen (idrettshall) og Kvislahallen (fotballhall) kan gjøres via bookingssystemet BookUp. Logg inn med Vipps eller Google, sjekk tilgjengelige tider og book deg inn. Forespørselen blir sendt til skolen.

Har du spørsmål om leie av lokaler, ta kontakt med Berit Lunden:
Tlf.: 91 80 50 98 eller e-post:  

Søknadsskjema utleie

Utleiepriser pr. 010825

Utleieregler idrettshallen og trimrom

Utleieregler Kvislahallen (fotballhall Verdal vgs)

Sist oppdatert 15.05.2026